خدمات مهاجرت به کانادا | برنامه استانی

  1. صفحه اصلی
  2. chevron_right
  3. خدمات مهاجرت به کانادا | برنامه استانی

برنامه های استانی مهاجرت
Provincial Nominee Program (PNP
)

بیشتر استان های کانادا برنامه هایی برای انتخاب مهاجران از طریق برنامه های استانی خود دارند. برای شرکت در این برنامه ها  باید مهارت، تحصیلات و سابقه کاری لازم را برای امکان فعالیت اقتصادی در استان مربوطه را داشته باشید و قصد زندگی در همان استان را داشته باشید.

استان آلبرتا

برنامه ها ی مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا

برنامه ی استانی BC بریتیش کلمبیا چندین روش را برای کسب اقامت دائم این استان پیشنهاد می کند. هر روش شامل موارد مختلفی است که شما می توانید با توجه به سطح مهارت های حرفه ای خود بر اساس رتبه بندی سازمان طبقه بندی مشاغل کانادا و یا وضعیت تحصیلی خود بعد ازفارغ التحصیلی ازطریق آنها اقدام کنید. استان برتییش کلمبیا از سیستم اکسپرس اینتری نیز برای جذب مهاجرین خود نیز استفاده میکند.

برنامه استانی انتاریو

استان انتاریو محبوب ترین مقصد مهاجران سراسر دنیا به کاناداست  وبزرگترین شهر این مشور محصوب میشود. برنامه ی مهاجرت استانی انتاریو، OINP  نام دارد و افرادی که سابقه مار و مهارت مورد نیاز این استان را دارند میتوانند از طریق این برنامه هی انتخاب استانی انتاریو را دریافت کنند تا بتوانند در مقایسه با سایر روش های مهاجرتی سریع تر به اقامت دائم کانادا برسند.

  • این برنامه دارای زیر شاخه های مختلفی است. از میان این زیر شاخه ها، سه زیر شاخه، قابلیت اقدام از طریق اکسپرس اینتری را نیز دارند (روش نامزدی استانی پیشرفته). در روش های زیر  نیازی به دارا بودن پیشنهاد شغلی نمی باشد. این سه زیر شاخه عبارتند از:

برنامه استانی ساسکاچوان

این استان سرسبز کانادا که  اقتصادی بر پایه کشاورزی و منابع طبیعی مانند ماهیگیری دارد دارای سرعت رشد بالایی در اقتصاد و جمعیت است زیرا مهاجران زیادی  از کشورهای مختلف جهان وارد این استان میشوند.

برنامه استانی ساسکاچوان SNIP است.  با دریافت گواهی انتخابی استانی (NOMINATION)، افراد غیرکانادایی که تجربه و مهارت های لازم جهت اقدام از طریق برنامه این استان را دارند می توانند در زمان کمتری در مقایسه با سایر روش های مهاجرتی، اقامت دائم کانادا را دریافت کنند. به طور کلی برنامه مهاجرتی این استان (SINP-Saskatchewan Immigrant Nominee Program) طبق دسته بندی زیر است که هر گروه زیرمجموعه های خود را دارد. با مطالعه هر کدام از روش ها افراد میتوانند شرایط خود برای هر SNIP را ببرسی کنند.

برنامه استانی مانیتوبا

استان منیتوبا بین استان های ساسکاچوان و انتاریو واقع شده و می توان آن را دروازه ای به غرب کانادا حساب کرد که بازار کار پایدار و طبیعتی بکر دارد. اقتصاد این استان تا حد زیادی وابسته به منابع طبیعی و کشاورزی است. برنامه مهاجرتی استان منیتوبا MPNP نام دارد که در ادامه به آن ها میپردازیم

برنامه سرمایه گذاری تجاری (سابق MPNP – B)

فهرست