سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را می شناسید؟

کانادا یکی از بهترین کشورها به منظور مهاجرت است. امکانات متنوع و بی‌نظیر این کشور مهاجران را به سمت خود می‌کشاند. به علاوه، بیش نیمی از جمعیت کشور کانادا رضایت کامل از زندگی در این کشور را دارند. براساس رتبه‌بندی جدید کشورها، کانادا با توجه به پارامترهای زندگی در صدر قرار می‌گیرد. سریع ترین راه مهاجرت به کانادا نیز شامل موارد مخلفی می‌شود. 

کیفیت زندگی در کانادا حرف در جهان را می‌زند. این کشور برای حقوق شهروندی اهمیت بالایی قائل بوده و دومین کشور از این لحاظ محسوب می‌شود. به‌طورکلی، کانادا سومین کشور برتر در جهان است. این کشور روش‌های متفاوتی برای زندگی در کانادا را درنظر گرفته است. در ادامه به بررسی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت. 

مهاجرت سریع و آسان به کانادا 

کانادا علاوه بر برخورداری از رتبه بالا در تمام موارد، شرایط آسانی را برای اخذ ویزای دائمی درنظر می‌گیرد. این کشور برنامه بلندمدتی برای پذیرش بیش از یک میلیون مهاجر دارد. تمام مهاجران از طریق برنامه‌های مختلف به کانادا مهاجرت می‌کنند. PNP، Express Entry و غیره از جمله این برنامه‌ها هستند. 

به منظور تحقق این طرح عظیم و اهداف مهاجرتی، دولت اقدامات مختلفی را درنظر گرفته است. تغییرات اساسی در قوانین مهاجرتی و الزامات آن، آسان‌ترین و بهترین راه مهاجرت به کانادا ارائه می‌شود. در ادامه به بررسی سریع ترین راه مهاجرت به کانادا خواهیم پرداخت. 

زندگی در کانادا را چقدر می شناسید؟ شرایط و هزینه های آن به چه صورت است؟

انواع روش‌های مهاجرت به کانادا 

کانادا جهت آسایش هرچه بیشتر مهاجرین، راه‌های متفاوتی را برای آن‌ها درنظر گرفته است. برخی از این روش‌ها نیازمند صرف هزینه هنگفتی بوده و برخی دیگر ارزان هستند. مهاجران با حداقل سرمایه قادر به ورود به کشور بوده و امکان استفاده از امکانات این کشور را خواهند داشت. 

انتخاب ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا با توجه به شرایط مهاجران انجام می‌شود. برای مثال، مهاجرت تحصیلی برای جوانان بهترین گزینه است. درحالی‌که درصورت برخورداری از مهارت در کار و حرفه خود، باید از طریق مهاجرت کاری اقدام کنید. 

مهاجرت تحصیلی 

این روش علاوه بر هزینه مناسب برای تحصیل، امکان استفاده از امکانات متنوع برای دانشجویان بورسیه را نیز فراهم می‌کند. بورسیه‌های تحصیلی در کانادا با توجه به رشته، مقاطع تحصیلی و استان متفاوت است. هریک از دانشگاه‌های کانادا امکانات مناسبی در اختیار دانشجویان بورسیه قرار می‌دهند. 

کمک‌های بلاعوض مالی، کمک هزینه تحصیل و وام دانشجویی از جمله امکانات ارائه‌شده به دانشجوهای بورسیه است. برخی از بورسیه‌ها تنها بخشی از هزینه تحصیل دانشجو را پرداخت می‌کنند. برخی دیگر نیز هزینه کامل زندگی در کانادا را به دانشجو اعطا می‌کنند. بنابراین، سریع ترین راه مهاجرت به کانادا و ارزان‌ترین آن مهاجرت تحصیلی است. 

پیشنهاد YSI: مقاله ی تحصیل در کانادا را برای آشنایی با دانشگاه های برتر کانادا بخوانید.

مهاجرت کاری 

از دیگر راه‌های ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا، از نوع کاری است. اخذ ویزای کاری اغلب به متخصصان در یک زمینه علمی، هنری، صنعتی و غیره اعطا می‌شود. برخورداری از مدرک دانشگاهی و سطح بالای زبان کمک بالایی در این زمینه به مهاجران می‌کند. افراد متقاضی کار در کانادا به دو گروه تقسیم می‌شوند. 

نخستین گروه فارغ التحصیلان دانشگاه‌های کانادا هستند. این افراد پس از اتمام درس خود، تا سه ماه برای تبدیل ویزای تحصیلی به کاری مهلت دارند. مدت زمان اخذ ویزای کاری پس از اتمام تحصیل با توجه به شرایط وی، حداکثر سه سال خواهد بود. 

گروه دوم متقاضیان کار بوده و ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا را انتخاب کرده اند. این افراد ابتدا باید کار مناسب خود در کانادا را پیدا کنند. به‌علاوه با ارسال رزومه کاری به کارفرمایان کانادایی، امکان دریافت پیشنهاد کار از سوی آن‌ها وجود دارد. درنتیجه، سریع ترین راه مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری نیز امکان‌پذیر خواهد بود. 

برای اطلاع کامل، شرایط ویزای کاری کانادا را بخوانید.

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج 

بهترین راه مهاجرت به کانادا ازدواج است. این راه به عنوان ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا نیز شناخته می‌شود. اما مهاجرت به این کشور از طریق ازدواج، نیازمند یک شهروند ساکن کانادا است. درصورت ازدواج با یک شخص کانادایی، اقامت و تابعیت کانادا را دریافت خواهید کرد. 

یکی از دشواری‌های این روش، اثبات حقیقی بودن ازدواج به دولت کانادا است. برخی افراد از روش های دروغین مانند “ازدواج صوری” استفاده می‌کنند. کانادا در صورت تشخیص این موضوع، مجازات سختی را برای افراد درنظر می‌گیرد. اثبات حقیقی بودن ازدواج نیز از روش‌های متفاوتی صورت می‌پذیرد. 

ارائه عکس‌های ازدواج، دورهمی‌های فامیلی و غیره از جمله روش‌های اثبات حقیقی بودن ازدواج است. به علاوه، فرد کانادایی درصورت ازدواج با شخص مسلمان باید دین خود را تغییر داده و مسلمان شود. برای همسر فرد کانادایی نیز هیچ شرطی مانند برخورداری از مدرک زبان و غیره نیز نخواهد بود. از همین جهت “مهاجرت از طریق ازدواج”، بهترین راه مهاجرت به کانادا محسوب می‌شود. 

ویزای بازدیدکننده 

درصورت امکان مهاجرت به کانادا از طریق مجوز کار و پیشنهاد شغلی، اخذ ویزای بازدیدکننده سریع‌ترین راه مهاجرت به کانادا است. با استفاده از ویزای بازدیدکننده امکان کار در کانادا را نخواهید داشت. اما امکان برقراری ارتباط با کارفرمای احتمالی شغل آینده خود وجود دارد. 

هنگام ورود به کانادا و پرسش افسران مهاجرت، باید دلیل قانع‌کننده‌ای داشته باشید. اما تحت هیچ شرایطی به آن‌ها دروغ نگویید. دولت کانادا به شدت بر این موضوع حساس بوده و مجازاتی را برای آن درنظر می‌گیرد. ویزای بازدیدکننده با عنوان “ویزای توریستی” نیز شناخته می‌شود. 

 

خطرناک ترین و شاید ارزان ترین راه مهاجرت (پناهندگی) 

برخی افراد سریع ترین راه مهاجرت به کانادا را پناهندگی می‌دانند. پناهندگی نیز از دیگر روش‌های اخذ اقامت این کشور بوده و از مزایایی برخوردار است. دولت کانادا افراد پناهنده را تحت پوشش خود قرار داده و از آن‌ها حمایت مالی می‌کند. 

مدت زمان موردنیاز برای مهاجرت 

به‌طورکلی در انتخاب سریع ترین راه مهاجرت به کانادا، به مدت زمان مشخصی نیاز است. جهت تسریع در انجام امور مهاجرتی، ابتدا روش مهاجرت خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب روش‌های تعیین‌شده از سوی کانادا، باید مدارک موردنیاز تکمیل شود. 

درصورت ناقص بودن مدارک، مراحل مربوط به مهاجرت با مشکل مواجه می‌شود. درنتیجه، پیش از مراجعه به دفاتر مخصوص مهاجرت مدارک خود را تکمیل کنید. دولت کانادا نیز پس از بررسی مدارک و شرایط متقاضی، بین یک تا شش ماه به درخواست آن‌ها پاسخ می‌دهد. شما می توانید هر کدام از انواع خدمات مهاجرت به کانادا را از موسسه your special immigration درخواست کنید.

 

انتخاب ارزان ترین، سریع ترین و بهترین راه مهاجرت به کانادا 

سریع ترین راه مهاجرت به کانادا شامل روش‌های مختلف می‌شود. هریک از این روش‌ها مراحل مربوط به خود را دارند. بهترین راه مهاجرت به کانادا نیز به انتخاب متقاضی بستگی دارد. درنتیجه، به منظور برخورداری از ارزان‌ترین راه مهاجرت به کانادا پیش از اقدام حتما تحقیق کنید. موسسه Your special immigration اطلاعات کاملی در این زمینه دراختیار شما قرار می‌دهد. برای یافتن سریع ترین، بهترین و ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا مخصوص شما و خانواده تان می توانید از طرق مختلفی با ما در YSI تماس حاصل کنید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست