مشاوره مهاجرت به کانادا |با YSI به راحتی مراجعه کنید.

مهاجرت به کانادا همواره یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد محسوب می‌شود. این کشور شرایط اقتصادی روبه پیشرفتی داشته و شرایط مناسبی را برای مهاجران فراهم می‌کند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راهی جهت مهاجرت آسان و سریع و اخذ اقامت کانادا هستند. مشاوره مهاجرت به کانادا، راه حلی مناسب برای این افراد خواهد بود. 

اما مهاجرت به این کشور از شرایطی برخوردار است. کانادا برای مهاجرت افراد این کشور روش‌های متنوعی را در اختیار افراد قرار گذاشته است. افراد نیز باید روش متناسب با موقعیت خود را به منظور مهاجرت انتخاب کنند. در ادامه برخی از شرایط مهاجرت به این کشور را که سبب نیاز به مشاور مهاجرت است، بررسی خواهیم کرد. 

آیا می دانستید به روزترین خدمات مهاجرت به کانادا توسط your special immigration برای تمام فارسی زبانان دنیا ارائه می شود؟!

روش های مهاجرت و اقامت در کانادا چیست؟

مشاوره اقامت در کانادا، این کشور را به عنوان محبوب‌ترین مقصد مهاجرتی در جهان می‌شناسد. از همین جهت کانادا روش‌های مهاجرتی متنوعی را برای متقاضیان فراهم کرده است. این افراد توسط هریک از این روش‌ها، به راحتی قادر به اخذ ویزای کانادا خواهند بود. باتوجه به شرایط متفاوت هر فرد، در ادامه به معرفی بهترین روش‌های مهاجرت خواهیم پرداخت. 

قبل از مهاجرت با شرایط زندگی در کانادا بیشتر  آشنا شوید!

 

مهاجرت کاری به کانادا 

مهاجرت به کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین روش‌ها و درعین‌حال دشوارترین آن‌ها است. مشاوره مهاجرت به کانادا در این روش مطابق با اصول خاصی صورت می‌پذیرد. افراد متقاضی باید از طریق برنامه‌های “اکسپرس انتری، برنامه استانی و خوداشتغالی” اقامت کانادا را کسب کنند. 

اقدام از این روش شرایطی مانند سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد را مورد ارزیابی قرار می‌دهد. به‌علاوه، جهت اخذ ویزای کاری مدارک موردنیاز آن باید ارائه شود. گذرنامه، مدارک شغلی و تحصیلی، گواهی سلامت، عدم سوءپیشینه و تکمیل مدارک از جمله آن‌ها است. 

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری 

اخذ ویزای سرمایه‌گذاری از دیگر راه‌های مهاجرت به کانادا است. این روش نیازمند مدت زمان طولانی‌تری بوده و از جمله پرهزینه‌ترین روش‌ها محسوب ‌می‌‌شود. در مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، ابتدا باید نوع آن را انتخاب کنید. “سرمایه‌گذاری از طریق برنامه فدرال، برنامه استانی کبک، PNP و کارآفرینی” از جمله آن‌ها است. 

در مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، عوامل متنوعی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. عواملی چون تمکن مالی، میزان سرمایه و رزومه متقاضی در این روش مهم است. جهت کاهش ریسک این روش، از مشاوره مهاجرت به کانادا کمک بگیرید. مهاجرت سرمایه‌گذاری، نیازمند رعایت قوانین استان موردنظر بوده و هر استان قوانینی متفاوت با سایر استان‌ها دارد.

برای مطالعه بیشتر: نکاتی که باید قبل از سرمایه گذاری در کانادا بدانید! 

 

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی 

ویزای خود اشتغالی از دیگر راه‌های اخذ اقامت این کشور است. این ویزا امکان اشتغال افراد در کانادا براساس مهارت و تجربه کاری را فراهم می‌کند. البته در سال‌های اخیر، به دلیل افزایش تقاضا در این روش کانادا شرایط و محدودیت‌های خاصی را ایجاد کرده است. این شرایط شامل موارد زیر می‌شود. 

  • تجربه و مهارت کافی 
  • ارائه گواهی سلامت و عدم سوءپیشینه 
  • برخورداری از تمکن مالی 
  • تکمیل مدارک لازم و موردنیاز برای پذیرش 

مهاجرت تحصیلی به کانادا 

از دیگر رو‌ش‌های مهاجرت به کشور کانادا، اخذ ویزای تحصیلی است. مشاوره اقامت کانادا این راه را از جمله روش‌های پرطرفدار درمیان جوانان می‌شناسد. شرایط اخذ این ویزا نیز در سال 2021 مطابق با موارد زیر است. 

  • برخورداری از مدرک زبان و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسوی 
  • برخورداری از مدرک تحصیلی 
  • ارائه دعوتنامه یا نامه مبتنی بر پذیرش از سوی دانشگاه‌های کانادا 
  • برخورداری از تمکن مالی 
  • ارائه گواهی سلامت پزشکی 
  • ارائه فرم‌های تکمیل‌شده مربوط به پذیرش 

تمرکز شما روی روشی است که بتوانید برای همیشه در کانادا ماندگار شوید؟ صفحه اقامت دائم کانادا را مطالعه کنید!

 

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج 

ازدواج با شهروند کانادایی از دیگر روش‌های رایج در اخذ اقامت این کشور است. البته این روش چندان ساده نبوده و کانادا محدودیت‌هایی برای آن ایجاد کرده است. برخی افراد از طریق ازدواج صوری اقدام کرده که کانادا مجازاتی را برای این افراد درنظر می‌گیرد. 

مدارکی مبتنی بر میزان درآمد، قدرت تامین هزینه‌های زندگی و میزان دارایی در این روش باید ارائه شود. هزینه‌های موجود برای این نوع مهاجرت نیز شامل “اسپانسرشیپ، حمایت مالی از همسر یا فرزند” می‌شود. حقیقی بودن ازدواج نیز باید به دولت کانادا اثبات گردد؛ مشاوره مهاجرت به کانادا به شما در اثبات و تکمیل این موارد کمک می کند.

 

مقیم شدن از طریق تولد فرزند در کانادا 

اخذ اقامت کانادا از طریق فرزندآوری از دیگر روش‌های رایج امروزی میان افراد است. افراد با تولد فرزند خود در خاک کانادا سیتیزن این کشور محسوب می‌شوند. درواقع، تولد فرزند در خاک این کشور موجب اعطای تابعیت به والدین فرزند می‌شود. درنتیجه، این افراد جز شهروندان کانادا قرار می‌گیرند. اما بلافاصله پس از تولد والدین اقامت را به‌دست نیاورده و پس از تولد 18 سالگی فرزند این امکان وجود دارد. 

اقامت از طریق پناهندگی 

پناهندگی را از دیگر روش‌های اخذ اقامت کانادا می‌شناسند. این روش درصورت اقدام قانونی، مزایایی را به دنبال خواهد داشت. دولت کانادا افراد پناهنده را تحت‌حمایت خود قرار داده و پس از گذشت چندسال به آن‌ها اقامت دائم اعطا می‌کند. 

حمایت‌های مالی، تامین حداقل نیازهای زندگی و غیره از جمله مزایای پناهندگی در این کشور است. موسسه Your special immigration از طریق مشاوره مهاجرت به کانادا اطلاعات بیشتری در این زمینه و مشاوره اقامت کانادا در اختیار شما قرار می‌دهد. درصورت اقدام به مهاجرت، با مشاوران ما درارتباط باشید. 

در صورت نیاز به اطلاعت بیشتر می توانید کاملترین نسخه روشهای اخذ اقامت و ویزای کانادا را مطالعه کنید.

 

مشاوره های لازم برای مهاجرت و اقامت در کانادا 

جهت مهاجرت به این کشور باید اقدامات لازم را به عمل بیاورید. پیش از هرگونه اقدام، ابتدا به شرایط آب و هوایی کانادا توجه کنید. کانادا آب و هوایی معتدل داشته و بخش‌های شمالی آن سرد است. برای مهاجرت، ابتدا تحقیق کرده و دوستان و آشنایان خود در کانادا سوال کنید. 

پس از تحقیق، از مشاور کانادا در مورد روش‌های مهاجرتی به این کشور پرس‌وجو کنید. پس از انتخاب روش مهاجرتی، در مورد شهر محل سکونت خود تصمیم بگیرید. هریک از استان‌های کانادا شرایط متفاوتی را برای شهروندان و مهاجران در نظر گرفته است. 

برخورداری از مدرک زبان انگلیسی یا فرانسوی نیز بسیار حائز اهمیت است. آماده‌سازی مدارک لازم برای مهاجرت، از دیگر اقدامات لازم در این زمینه محسوب می شود. پس از تکمیل تمام مدارک و برخورداری از شرایط لازم، باید خود را برای شکست نیز آماده کنید. اما درصورت اقدام از طریق موسسه‌های معتبر، امکان شکست شما کاهش می‌یابد. 

 

جمع بندی نهایی 

مشاوره مهاجرت به کانادا، شامل موارد مختلفی می شود. مهاجرت به این کشور از روش‌های متنوعی امکان‌پذیر خواهد بود. از همین جهت پیش از هرگونه اقدام، ابتدا به شرایط ذکرشده در فوق توجه داشته باشید. مشاوره اقامت در کانادا اطلاعات کامل‌تری در اختیار شما قرار خواهد داد. 

 

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست