چطور وکیل اقامت کانادا بگیریم؟

اقامت در کانادا همواره یکی از بزرگ‌ترین رویاهای افراد متقاضی مهاجرت است. افراد در مهاجرت به دنبال بهترین و آسان‌ترین روش جهت اقامت در کانادا هستند. از همین جهت از وکیل اقامت کانادا جهت مهاجرت به این کشور کمک می‌گیرند. وکیلان اقامت وظایفی را در قبال راهنمایی افراد در مهاجرت دارند. 

بهترین وکیل اقامت کانادا فقط در اخذ تابعیت به افراد کمک نمی‌کند؛ بلکه خدمات گسترده‌ای را در اختیار این افراد قرار می‌دهد. این وکلا از وضعیت فرد دفاع کرده و از اخراج یا دیپورت وی جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل پیش از مهاجرت حتما باید از این افراد کمک بگیرید. در ادامه مشخصات بیشتری از این افراد را بررسی خواهیم کرد. 

بر عهده گرفتن وکالت کلیه امور مربوط به مهاجرت کانادا یکی از خدمات موسسه مهاجرتی your special immigration است.

 

بررسی شرایط ورود به کانادا 

پیش از هرگونه اقدام جهت اقامت در کانادا ابتدا شرایط این کشور را بررسی کنید. سالانه افراد بسیاری متقاضی مهاجرت به کشور کانادا هستند. کانادا کشوری مهاجرپذیر بوده و مهاجرت افراد از روش‌های متفاوتی صورت می‌پذیرد. “تحصیل، کار، سرما‌یه‌گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی” از جمله آن‌ها است. 

مبحث اقامت و مهاجرت به کانادا نیازمند مراجعه به وکیل ماهر در این زمینه است. وکیل اقامت در کانادا بر قوانین این کشور تسلط دارد. شرایط هر ایالت، مسائل پیرامون و تاثیرگذار بر امور مهاجرت و غیره از جمله آگاهی‌های آن‌ها است. به‌علاوه، وکیل ریسک‌های موجود در هر پرونده را شناسایی کرده و راهکار متناسب با سلیقه و بودجه افراد را ارائه می‌دهد. 

 

لزوم انتخاب وکیل اقامت کشور کانادا 

مسئله مهاجرت و اقامت کاملا تحت تا‌ثیر قوانین مهاجرت و قوانین داخلی کشورهای مبدا قرار می‌گیرد. به همین دلیل بروز مسئله‌ای تازه در هریک از مراحل زمانی، قوانین را تغییر می‌دهد. درنتیجه، روند مهاجرت و اقامت در کانادا امری بسیار پیچیده و گیج‌کننده خواهد بود. 

از همین جهت بهره‌گیری از وکیل زبده در این راه به‌شدت توصیه می‌شود. این افراد از آخرین قوانین حاکم بر کانادا آگاهی داشته و اطلاعات خود را دائما به‌روزرسانی می‌کند. به‌علاوه باتوجه به تجربه شخصی وکیل، بهترین روش مهاجرتی را به افراد ارائه خواهد داد. 

با توجه به این مطالب، به برخی از سوالات خود در مورد لزوم انتخاب وکیل مهاجرت پی خواهید برد. درصورت عدم بهره‌گیری از وکیلان ماهر در این زمینه، امکان بروز هرگونه مشکل وجود خواهد داشت. انتخاب وکیل ماهر در زمینه مهاجرت و اقامت، از بروز هرگونه ضرر و زیان مالی جلوگیری می‌کند. 

قبل از مهاجرت بهتر است اطلاعات کاملی از زندگی در کانادا داشته باشید.

 

تفاوت وکیل اقامت کانادا با مشاور اقامت کانادا چیست؟ 

بسیاری از افراد به دنبال بهترین وکیل جهت مهاجرت به کانادا هستند. افراد متقاضی مهاجرت باید تمام موارد حقوقی خود را به وکیل مهاجرتی واگذار کنند. اغلب وکلای اقامت کانادا آشنایی کامل با قوانین مهاجرتی کانادا را دارند. 

قوانین مهاجرتی این کشور سالانه دچار تغییراتی می‌شود. از همین جهت وکیل اقامت کانادا باید با قوانین جدید مهاجرتی آشنایی کامل داشته باشد. به‌علاوه، آشنایی کامل با سفارت‌های کانادا در سایر کشورها از دیگر تفاوت‌های وکیل با مشاور است. 

وکیل اقامت وکالت افراد متقاضی مهاجرت را به عهده می‌گیرد. افراد مشاور ابتدا باید دوره‌های ویژه توسط سازمان مهاجرت را پشت سر بگذارند. پس از طی دوره‌ها و اخذ گواهی‌نامه رسمی، قادر به بررسی پرونده‌های مهاجرتی خواهند بود. اما اختیارات افراد مشاور با افراد وکیل اقامت تفاوت‌هایی خواهد داشت. 

 

اختیارات و وظایف وکیل اقامت کشور کانادا 

اختیارات افراد وکیل با افراد مشاور اقامت تفاوت‌های بسیاری دارد. وکیل اقامت نقش دادستان را داشته و در تمام مراحل با موکل خود همراه خواهد بود. درصورت شکست پرونده، مشاور امکان اعتراض را نداشته و موکل باید با وکیل اقامت قرارداد ببندد. 

بنابراین، فرد متقاضی اقامت در کانادا باید با وکیل ماهر در این زمینه قرارداد امضا کند. مشاوران مهاجرت باید جز اعضای مشاوران مهاجرت به کانادا و شورای تنظیم مقررات این کشور باشند. پس از عضویت در این گروه مجوز را اخذ کرده و به‌صورت حرفه‌ای امکان فعالیت در این حرفه را خواهند داشت. 

وکیل مهاجرت به‌صورت کاملا مستقل امکان انجام فعالیت‌های حقوقی را دارد. تمام کارهای وکیل اقامت کشور کانادا زیر نظر کانون وکلای کانادا قرار دارد. این افراد نیازی به عضویت در انجمن مشاوران مربوط به اقامت کانادا را نخواهند داشت. 

وکلای ما همچنین قادرند امور مربوط به پناهندگی در کانادا را برای شما پیگیری کنند.

 

خدمات مربوط به وکیل اقامت کشور کانادا 

وظایف مربوط به وکلای اقامت در این کشور، شامل موارد مختلفی می‌شود. وکلای امور اقامت، خدمات گسترده‌ای را از خود ارائه می‌دهند. به‌علاوه، خدمات ارائه‌شده توسط وکلای اقامت با مشاوران اقامت تفاوت‌های بسیار گسترده‌ای دارد.

 

خدمات 

وکیل و مشاور اقامت و مهاجرت به کانادا هردو خدمات مشابهی را به موکلین خود ارائه می‌دهند. اما تنها وکلا قادر به حضور در دادگاه‌های فدرال همراه با موکلین خود خواهند بود. این افراد باید موکلان خود را در موارد خاص و پیچیده راهنمایی کنند. درحالی‌که، مشاوران تنها قادر به درخواست تجدیدنظر خواهند بود. 

 

آموزش 

افراد برخوردار از پروانه وکالت، اغلب در دانشکده‌های حقوق و در زمینه‌های مختلف دوره‌های آکادمیک را پشت‌ سر می‌گذارند. اخذ مدرک نیازمند طی یک دوره 3 الی 4 ساله بوده و افراد باید در آزمون‌های حقوقی شرکت کنند. این افراد پس از طی این مراحل وکالت خود را دریافت خواهند کرد. 

اما مشاورین اقامت با گذراندن دوره‌های6 تا 1ساله و قبولی در آزمون، امکان عضویت در اتحادیه شورای مهاجرین را خواهند داشت. درنتیجه، انتخاب وکیل اقامت کانادا تاثیر چشمگیری بر موفقیت پرونده خواهد داشت. افراد متقاضی مهاجرت باید ابتدا در مورد وکیل انتخابی خود را مورد بررسی قرار دهند.

 

وکیل اقامت کشور کانادا و توانایی‌هایی که باید داشته باشد

اشراف به مسائل روز دنیا، قوانین کشورها، ارتباطات گسترده با ارگان‌ها و غیره از جمله توانایی‌های یک وکیل ماهر است. وکلا ابتدا شرایط افراد را سنجیده و پس از بررسی روش مناسب برای مهاجرت را برای آن‌ها تعیین می‌کنند. 

پیش از هرگونه اقدام حتما از وکلای متخصص در این امور کمک بگیرید. پس از مراجعه به این افراد با دید باز و روشن‌تری در این زمینه گام برداشته و آینده روشنی درانتظار خواهدبود. بنابراین، توانایی‌های وکلای ماهر در این زمینه را نادیده نگیرید. 

شما می توانید با کمک وکلای حرفه ای برای دریافت ویزای کاری کانادا هم اقدام کنید.

 

ارائه خدمات به‌روز و آنلاین 

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی، امکان ارائه خدمات به‌صورت آنلاین نیز وجود دارد. مراجعه آنلاین مزایای بسیاری را برای افراد به دنبال خواهد داشت. در این روش فرد بدون صرف وقت اضافی و بدون نیاز به مراجعه فیزیکی امکان دریافت مشاوره دارد. 

موسسه حقوقی Your special immigration با راه‌اندازی سایت، مقاله های متنوعی در زمینه مهاجرت و اقامت دراختیار افراد قرار داده است. به همین دلیل دسترسی به بانک اطلاعاتی این موسسه تنها با یک سیستم و شبکه اینترنتی امکان‌پذیر خواهد بود. 

 

ارتباط وکیل اقامت کانادا با سایر وکلای بین‌المللی 

قوانین مهاجرتی و روابط کشورها، دائما درحال تغییر است. قوانین بین‌المللی جزئیات و نکات حساس مربوط به خود را در پی دارد. وکیل اقامت در کشور کانادا باید با سایر وکلای بین‌المللی دائما در ارتباط باشد. این ارتباط مداوم در صورت تغییر قوانین، فرد را از آن آگاه می‌کند.  

درنتیجه، امور پرونده فرد متقاضی در بهترین حالت رسیدگی می‌شود. چیدمان مدارک، نحوه درخواست، نوع مدارک، الزامات کشور کانادا و غیره توسط وکیل مهاجرت تعیین می‌گردد. وکلای اقامت تمام این امور را به راحتی و بدون خطا به سرانجام خواهند رساند. 

وقت را هدر ندهید و با یک وکیل با تجربه پروسه ی دریافت اقامت و ویزای کانادا را همین امروز استارت بزنید.

 

جمع‌بندی نهایی 

وکیل اقامت کانادا از جمله اشخاص موردنیاز جهت انجام امور مهاجرتی است. این فرد از ویژگی‌هایی برخوردار بوده و روش متناسب با شرایط فرد را بررسی می‌کند. وکلای مخصوص اقامت، از قوانین جامعه و آخرین به‌روزرسانی‌ها نیز آگاهی کامل را دارند. از همین جهت مراجعه به وکیل جهت انجام امور اقامت به تمام افراد توصیه می‌شود. امیدواریم با مطالعه این مقاله پاسخ بخشی از سوالات خود را دریافت کرده باشید. در صورت بروز هرگونه سوال با مشاوران ما در ارتباط باشید.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست